$80,000
- Land
- 4.34 Acres
- $18,433 per Acre
Lot 9&10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544
Lot 9&10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544$80,000
Lot 9&10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544
Lot 9&10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544$45,000
Lot 9 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544
Lot 9 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544$45,000
Lot 10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544
Lot 10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544$375,000
1603 Coon Hunt Rd, Baxter, TN 38544
Amber Flynn-Jared The Real Estate Collective
$574,900
7301 Old Mill Rd, Baxter, TN 38544
Josh Gray Highlands Elite Real Estate LLC
$279,929
11710 Nashville Hwy, Baxter, TN 38544
Heather Skender-Newton Skender-Newton Realty
$525,000
8150 Water Plant Rd, Baxter, TN 38544
Kathy Dunn
Highlands Elite Real Estate LLC
(931) 465-5150
$209,900
8380 Chaffin Rd, Baxter, TN 38544
Clark Adcock
The Realty Firm - Smithville
(931) 281-2998
$175,000
5098 Dunn Rd, Baxter, TN 38544
Lee Amonett Amonett's Eagle Auction & Realty, LLC
$919,000
302 Ligon Ln, Baxter, TN 38544
Mitch Copeland The Realty Firm
$429,900
173 W Minster Dr, Baxter, TN 38544
Calvin Duggin eXp Realty
$99,900
884 Highland Ave, Baxter, TN 38544
884 Highland Ave, Baxter, TN 38544$221,990
261 Dale Mires Ln, Baxter, TN 38544
$231,990
259 Dale Mires Ln, Baxter, TN 38544
$85,000
9510 Medlin Rd Unit 55, Baxter, TN 38544
9510 Medlin Rd Unit 55, Baxter, TN 38544$750,000
4015 Baxter Rd, Baxter, TN 38544
Amanda Wiegand-Selby Highlands Elite Real Estate
$55,000
18 Reece Rd, Baxter, TN 38544
18 Reece Rd, Baxter, TN 38544$110,000
343536 Eli Ln Unit 34-36, Baxter, TN 38544