$129,900
- Land
- 1.03 Acres
- $126,117 per Acre
Lots 4&5 Fox Hill Rd, Baxter, TN 38544
Lots 4&5 Fox Hill Rd, Baxter, TN 38544$129,900
Lots 4&5 Fox Hill Rd, Baxter, TN 38544
Lots 4&5 Fox Hill Rd, Baxter, TN 38544$80,000
0 Lake Bluff Red, Baxter, TN 38544
0 Lake Bluff Red, Baxter, TN 38544$46,500
Lot 11 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544
Lot 11 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544$29,900
Lot 27 Eli Ln, Baxter, TN 38544
Lot 27 Eli Ln, Baxter, TN 38544$749,900
5.01 Olan Maxwell Rd, Baxter, TN 38544
5.01 Olan Maxwell Rd, Baxter, TN 38544$229,900
7331 Ashburn Rd, Baxter, TN 38544
Patty Cole eXp Realty
$45,000
Lot 10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544
Lot 10 H O Allison Rd, Baxter, TN 38544$69,900
Lot 13 Lord Botetourt Ct, Baxter, TN 38544
Lot 13 Lord Botetourt Ct, Baxter, TN 38544$149,900
0 Hush Hollow Ln Unit RTC3128526, Baxter, TN 38544
0 Hush Hollow Ln Unit RTC3128526, Baxter, TN 38544$799,900
8.07 Ac Tennessee 56, Baxter, TN 38544
8.07 Ac Tennessee 56, Baxter, TN 38544$279,929
11710 Nashville Hwy, Baxter, TN 38544
Heather Skender-Newton Skender-Newton Realty
$1,150,000
250 Dyer Ridge Rd, Baxter, TN 38544
Amber Flynn-Jared THE REAL ESTATE COLLECTIVE
$59,900
0 Lanis Rd Unit RTC2946888, Baxter, TN 38544
0 Lanis Rd Unit RTC2946888, Baxter, TN 38544$496,500
0 McBroom Branch Rd Unit RTC3169895, Baxter, TN 38544
Sean Maxwell Whitetail Properties Real Estate, LLC
$496,500
0 McBroom Branch Rd Unit 243391, Baxter, TN 38544
0 McBroom Branch Rd Unit 243391, Baxter, TN 38544$4,600,000
1360 S 1st Ave, Baxter, TN 38544
1360 S 1st Ave, Baxter, TN 38544$39,900