$79,000
- Land
- 7.82 Acres
- $10,102 per Acre
0 Buffalo Valley Rd, Silver Point, TN 38582
0 Buffalo Valley Rd, Silver Point, TN 38582$79,000
0 Buffalo Valley Rd, Silver Point, TN 38582
0 Buffalo Valley Rd, Silver Point, TN 38582$209,900
8380 Chaffin Rd, Baxter, TN 38544
Clark Adcock
The Realty Firm - Smithville
(931) 281-2998
$80,000
0 Riverwatch Trace Unit 242729, Sparta, TN 38583
0 Riverwatch Trace Unit 242729, Sparta, TN 38583$80,000
0 Riverwatch Trace Unit 27, Sparta, TN 38583
0 Riverwatch Trace Unit 27, Sparta, TN 38583$80,000
0 Riverwatch Trace Unit 20, Sparta, TN 38583
0 Riverwatch Trace Unit 20, Sparta, TN 38583$689,900
6955 Sweet Magnolia Way, Baxter, TN 38544
Morgan Johnson
The Realty Firm
(931) 342-3779
$125,000
0 Riverwatch Trace Unit 7, Sparta, TN 38583
0 Riverwatch Trace Unit 7, Sparta, TN 38583$137,500
214 5th Ave S, Baxter, TN 38544
214 5th Ave S, Baxter, TN 38544$80,000
0 Riverwatch Trace Unit 2, Sparta, TN 38583
0 Riverwatch Trace Unit 2, Sparta, TN 38583$80,000
0 Riverwatch Trace Unit 242730, Sparta, TN 38583
0 Riverwatch Trace Unit 242730, Sparta, TN 38583$80,000
0 Riverwatch Trace Unit 26, Sparta, TN 38583
0 Riverwatch Trace Unit 26, Sparta, TN 38583$144,900
00 Smithville Hwy 5 01 Acs, Baxter, TN 38582
00 Smithville Hwy 5 01 Acs, Baxter, TN 38582$79,900
0 Dyer Ridge Rd, Baxter, TN 38544
0 Dyer Ridge Rd, Baxter, TN 38544$209,900
1360 Dunavin Dr, Baxter, TN 38544
Michael Woodard
MID TEN Realty
(931) 536-9521
$525,000
8150 Water Plant Rd, Baxter, TN 38544
Kathy Dunn
Highlands Elite Real Estate LLC