$280,000
18-35 Corporal Kennedy St Unit 2G, Bayside, NY 11360
- 1 Bed
- 1 Bath
- 925 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- 24% Above List Price
- $303/SF
- 206 Days On Market
Last Listing Agent Betsy Pollak Century Homes Realty Group LLC
18-35 Corporal Kennedy St Unit 2G, Bayside, NY 11360