$240,000 Sold Apr 03, 2026
1025 Dorsey St, Beatrice, NE 68310
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,950 Sq Ft
- Built 1976
Last Sold Summary
- $81/SF
- 41 Days On Market
Current Estimated Value $262,105
Last Listing Agent Nathan Lamp New Concept Realty Group
1025 Dorsey St, Beatrice, NE 68310