$14,000,000
- Land
- 8.2 Acres
- $1,707,317 per Acre
0 Marine Dr, Morehead City, NC 28516
0 Marine Dr, Morehead City, NC 28516$14,000,000
0 Marine Dr, Morehead City, NC 28516
0 Marine Dr, Morehead City, NC 28516$367,700
2973 U S 70, Beaufort, NC 28516
Karen Shirlin Realty One Group Navigate
$334,900 New Construction
222 Cline Way Unit 134, 1809 Live, Beaufort, NC 28516
Mary Cheatham King Keller Williams Crystal Coast
$357,400 New Construction
227 Cline Way Unit 103, 1809 Live, Beaufort, NC 28516
Mary Cheatham King Keller Williams Crystal Coast
$357,400 New Construction
234 Cline Way Unit 128, 1809 Live, Beaufort, NC 28516
Mary Cheatham King Keller Williams Crystal Coast
$369,900 New Construction
249 Cline Way Unit 114, 1809 Live, Beaufort, NC 28516
Mary Cheatham King Keller Williams Crystal Coast
$357,400 New Construction
225 Cline Way Unit 102, 1809 Live, Beaufort, NC 28516
Mary Cheatham King Keller Williams Crystal Coast
$909,900 New Construction
112 Indian Trail, Beaufort, NC 28516
Judy Kluczykowski HTR Coastal Properties
$465,000
208 Gray Duck Dr, Beaufort, NC 28516
Holland Shepard Team Keller Williams Crystal Coast
$125,000
110 & 112 Ashley, Beaufort, NC 28516
110 & 112 Ashley, Beaufort, NC 28516$899,000
805 Mulberry St Unit 203, Beaufort, NC 28516
Mary Cheatham King Keller Williams Crystal Coast
$69,000
112 Sandy Point Dr, Merrimon, NC 28516
112 Sandy Point Dr, Merrimon, NC 28516$300,000
187 Pamlico Pkwy, Beaufort, NC 28516
187 Pamlico Pkwy, Beaufort, NC 28516$494,900 New Construction
204 Tamassee N, Beaufort, NC 28516