$409,990 Sold Oct 08, 2025
335 Sylvia Dr, Beaver Falls, PA 15010
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,384 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $172/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $375,333
D.R. Horton Goldenrod Meadows
335 Sylvia Dr, Beaver Falls, PA 15010