$235,000
7 Mapleton Dr, Bedford, IN 47421
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,752 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $85/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $247,820
Last Listing Agent Dina Baker Keach & Grove Real Estate, LLC
7 Mapleton Dr, Bedford, IN 47421