$99,900
- Land
- 2.6 Acres
- $38,423 per Acre
0 Kesick Swamp Rd, Sunderland, VT 05250
0 Kesick Swamp Rd, Sunderland, VT 05250$99,900
0 Kesick Swamp Rd, Sunderland, VT 05250
0 Kesick Swamp Rd, Sunderland, VT 05250$349,900
773 Oberdorf Rd, Readsboro, VT 05350
Sean Taylor Moresi Real Estate Partners
$5,900,000
515 W Fields Rd, Manchester, VT 05254
Sunny Breen Josiah Allen Real Estate, Inc.
$845,000
1629 Mann Hill Rd N, Pownal, VT 05261
Kelley Mccarthy Mahar McCarthy Real Estate
$245,000
11 Old County Rd E, Londonderry, VT 05148
11 Old County Rd E, Londonderry, VT 05148$299,999
00 Garden Loop Rd, Winhall, VT 05340
00 Garden Loop Rd, Winhall, VT 05340$295,000
951 Gage St, Bennington, VT 05201
Dan Mason Perrott Realty
$1,200,000
109 Winhall Hollow Rd, Winhall, VT 05340
Margaret Mcmahon Four Seasons Sotheby's Int'l Realty
$145,000
00 Silk Rd, Bennington, VT 05201
00 Silk Rd, Bennington, VT 05201$1,550,000
1035 Holy Smoke Rd, Shaftsbury, VT 05262
Lori Hurley Four Corner Properties LLC
$865,000
1931 Vermont Route 67 E, Shaftsbury, VT 05262
Julie Glover Mahar McCarthy Real Estate
$349,000
1153 King Hill Rd, Readsboro, VT 05350
Casey Scott Southern Vermont Realty Group
$179,000
10 Partridge Hill, Manchester, VT 05255
10 Partridge Hill, Manchester, VT 05255$450,000
760 W Mountain Rd, Shaftsbury, VT 05262
Kelley Mccarthy Mahar McCarthy Real Estate
$160,000
Lot 21 Sunderland Hill Rd, West Arlingtn, VT 05250
Lot 21 Sunderland Hill Rd, West Arlingtn, VT 05250$299,000
558 Klondike Rd, Stamford, VT 05352
Michael Jarvis United Country Real Estate Mike Jarvis Group Inc