$7,161,264
- Land
- 10.96 Acres
- $653,400 per Acre
TBD Ruppert Rd, West Richland, WA 99353
TBD Ruppert Rd, West Richland, WA 99353$7,161,264
TBD Ruppert Rd, West Richland, WA 99353
TBD Ruppert Rd, West Richland, WA 99353$808,000
3104 Willow Pointe Dr, Richland, WA 99354
Yuxia Wu Professional Realty Services
$635,000
105503 E. Badge E Badger Rd, Kennewick, WA 99338
Dina Camacho The Schneider Realty Group
$439,900
210 Packer St, Prosser, WA 99350
Jaime Bocek RE/MAX, The Collective
$120,000
1652 SW Kelandren Dr Unit 24, Prosser, WA 99350
1652 SW Kelandren Dr Unit 24, Prosser, WA 99350$3,100,000
NKA Washington 397, Kennewick, WA 99337
NKA Washington 397, Kennewick, WA 99337Price To Be Determined
Wellington Plan at The Orchards at Goose Ridge Estates, Richland, WA 99352
$424,900
2730 Westhaven Ct, West Richland, WA 99353
Heather Derryberry The Schneider Realty Group
$205,000
Lot 20 W 56th Ave, Kennewick, WA 99337
Lot 20 W 56th Ave, Kennewick, WA 99337$229,900
1009 Sunhaven Place, Richland, WA 99352
1009 Sunhaven Place, Richland, WA 99352$425,000
7476 W, Kennewick, WA 99338
7476 W, Kennewick, WA 99338$745,000
6133 S Moore Rd, Prosser, WA 99350
Geoff Bowlsby Century 21-Tri-Cities
$3,399,000
90705 N Yakima River Dr, West Richland, WA 99353
Jane Beyer Retter and Company Sotheby's
$230,000
7354 W 20th Ave (Lot 11 Ph 8), Kennewick, WA 99338
7354 W 20th Ave (Lot 11 Ph 8), Kennewick, WA 99338$438,000
6367 W 30th Place, Kennewick, WA 99338
Julie Chávez Coldwell Banker Tomlinson
$550,000
224204 E Main St, Kennewick, WA 99337
Brett Patrick Kenmore Team Property Manage