$230,000
- Land
- 22.52 Acres
- $10,213 per Acre
22.52 AC Winchester Grade Rd, Berkeley Springs, WV 25411
22.52 AC Winchester Grade Rd, Berkeley Springs, WV 25411$230,000
22.52 AC Winchester Grade Rd, Berkeley Springs, WV 25411
22.52 AC Winchester Grade Rd, Berkeley Springs, WV 25411$275,000
722 Oak Hill Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Teresa White-Curtis
Perry Realty, LLC
(304) 742-2651
$269,900
187 Sunny Meadow Place, Berkeley Springs, WV 25411
Breck Place
Perry Realty, LLC
(304) 699-1028
$279,000
238 Ponds Ct, Berkeley Springs, WV 25411
Tony Cappaert Blue Valley Real Estate
$275,000
371 Oak Hill Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Craig Marsh Marsh Realty
$275,000
262 N Washington St, Berkeley Springs, WV 25411
Brittny Petry Gain Realty
$289,000
264 Clear Spring Ln, Berkeley Springs, WV 25411
Gina Wood Kesecker Realty, Inc.
$300,000
1660 Highland Ridge Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Sabrena Funk Kesecker Realty, Inc.
$299,000
170 Whipporwill Way, Berkeley Springs, WV 25411
Ashley Hovermale Mountain Home Real Estate, LLC
$285,000
7051 Winchester Grade Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Julie Teets ERA Oakcrest Realty, Inc.
$300,000
0 Bonaventure Way, Berkeley Springs, WV 25411
0 Bonaventure Way, Berkeley Springs, WV 25411$280,000
0 Bonaventure Way, Berkeley Springs, WV 25411
0 Bonaventure Way, Berkeley Springs, WV 25411$244,999
40 Mable Ln, Berkeley Springs, WV 25411
Mason Sipes Berkeley Springs Realty
$200,000
164 Jimstown Rd, Berkeley Springs, WV 25411
164 Jimstown Rd, Berkeley Springs, WV 25411$265,000
318 S Washington St, Berkeley Springs, WV 25411