$55,000
- Land
- 2.32 Acres
- $23,707 per Acre
0 Hungaria Rd Unit WVMO2007654, Berkeley Springs, WV 25411
0 Hungaria Rd Unit WVMO2007654, Berkeley Springs, WV 25411$55,000
0 Hungaria Rd Unit WVMO2007654, Berkeley Springs, WV 25411
0 Hungaria Rd Unit WVMO2007654, Berkeley Springs, WV 25411$359,000
1510 Cold Run Valley Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Sandra Stotler Berkeley Springs Realty
$270,000
627 Apple Orchard Cir, Berkeley Springs, WV 25411
Jim Chittock Kesecker Realty, Inc.
$375,000
119 Marlin Way, Berkeley Springs, WV 25411
Ryan Rebant
Mountain Home Real Estate, LLC
(304) 449-5210
$475,000
98 Ore Trail, Berkeley Springs, WV 25411
Ryan Rebant
Mountain Home Real Estate, LLC
(304) 924-4216
$20,000
0 Sir Johns Run Rd, Berkeley Springs, WV 25411
0 Sir Johns Run Rd, Berkeley Springs, WV 25411$285,000
7051 Winchester Grade Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Julie Teets ERA Oakcrest Realty, Inc.
$699,900
0 Prado Way Unit WVMO2007622, Berkeley Springs, WV 25411
Brittny Petry Gain Realty
$465,000
45 Cleaveland Acres Ct, Berkeley Springs, WV 25411
Tammy White Kesecker Realty, Inc.
$449,000
575 Creekview Ln, Berkeley Springs, WV 25411
Tony Cappaert Blue Valley Real Estate
$415,000
354 Cielo Ln, Berkeley Springs, WV 25411
Amanda Jackson-Gloyd Coldwell Banker Premier
$350,000
254 Old Mill Manor Dr, Berkeley Springs, WV 25411
Teresa White-Curtis
Perry Realty, LLC
(304) 803-3503
$25,000
69 Colonial Dr, Berkeley Springs, WV 25411
69 Colonial Dr, Berkeley Springs, WV 25411$585,936
Lot 7 Bearclaw Estates, Berkeley Springs, WV 25411