$90,000
- Land
- 8.31 Acres
- $10,830 per Acre
0 Winchester Grade Rd Unit WVMO2007482, Berkeley Springs, WV 25411
0 Winchester Grade Rd Unit WVMO2007482, Berkeley Springs, WV 25411$90,000
0 Winchester Grade Rd Unit WVMO2007482, Berkeley Springs, WV 25411$459,900
0 Hollybush Ln Unit WVMO2007454, Berkeley Springs, WV 25411
Annie Walker Gain Realty
$600,000
432 Lost Point Ln, Berkeley Springs, WV 25411
Amanda Jackson-Gloyd Coldwell Banker Premier
$599,900
Lot 3 Libby's Ridge Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Eric Rodia Gain Realty
$485,000
173 Ridgeview Dr, Berkeley Springs, WV 25411
Breck Place
Perry Realty, LLC
(304) 318-7825
$359,000
18 Bobcat Dr, Berkeley Springs, WV 25411
Tony Cappaert Blue Valley Real Estate
$379,000
430 Homewood Hollow Ln, Berkeley Springs, WV 25411
James Novak
Mountain Home Real Estate, LLC
(304) 823-4283
$495,000
154 Spook Hollow Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Wendy Musselman NextHome Realty Select
$269,000
238 Ponds Ct, Berkeley Springs, WV 25411
Tony Cappaert Blue Valley Real Estate
$329,000
126 Flagstone Ln, Berkeley Springs, WV 25411
Tony Cappaert Blue Valley Real Estate
$1,700,000
1907 Pious Ridge Rd, Berkeley Springs, WV 25411
1907 Pious Ridge Rd, Berkeley Springs, WV 25411$599,900
0 Fairview Dr Unit 6A, Berkeley Springs, WV 25411
Annie Walker Gain Realty
$699,900
0 Fairview Dr Unit WVMO2007402, Berkeley Springs, WV 25411
Annie Walker Gain Realty
$474,999
29 Homestead Ln, Berkeley Springs, WV 25411
Bill Cafferky Snyder Bailey & Associates