$450,000
244 Briarwood Rd, West Berlin, NJ 08091
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,726 Sq Ft
- Built 1981
Last Sold Summary
- $261/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $453,582
Last Listing Agent Kameesha Saunders BHHS Fox & Roach - Robbinsville
244 Briarwood Rd, West Berlin, NJ 08091