$559,900
9 Brantley Way, Voorhees, NJ 08043
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,205 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- $254/SF
- 73 Days On Market
Current Estimated Value $563,765
Last Listing Agent Sharita Rivera Rivera Realty, LLC
9 Brantley Way, Voorhees, NJ 08043$559,900
9 Brantley Way, Voorhees, NJ 08043
Last Sold Summary
Current Estimated Value $563,765
Last Listing Agent Sharita Rivera Rivera Realty, LLC
9 Brantley Way, Voorhees, NJ 08043$230,000
143 Via Cascata Dr, Clementon, NJ 08021
Last Sold Summary
Last Listing Agent Valerie Coppola HOF Realty
143 Via Cascata Dr, Clementon, NJ 08021$520,000
1 Springfield Ave, Berlin, NJ 08009
Last Sold Summary
Current Estimated Value $529,174
Last Listing Agent Gina Romano Romano Realty
1 Springfield Ave, Berlin, NJ 08009$245,000
39 Spring Garden St, Lindenwold, NJ 08021
Last Sold Summary
Current Estimated Value $252,918
Last Listing Agent Lynda Stefano BHHS Fox & Roach - Haddonfield
39 Spring Garden St, Lindenwold, NJ 08021$290,000
42 Winding Way, Gibbsboro, NJ 08026
Last Sold Summary
Current Estimated Value $298,391
Last Listing Agent Theresa Sivertsen Long & Foster Real Estate, Inc.
42 Winding Way, Gibbsboro, NJ 08026$395,990
46 Basswood St Unit 601, Berlin, NJ 08009
Last Sold Summary
Last Listing Agent June Branagan Landarama Inc
46 Basswood St Unit 601, Berlin, NJ 08009$340,000
470 Wilson Ave, Lindenwold, NJ 08021
Last Sold Summary
Current Estimated Value $340,404
Last Listing Agent Mathew Sickler Keller Williams - Main Street
470 Wilson Ave, Lindenwold, NJ 08021$158,000
2703 Greenwood Dr, Lindenwold, NJ 08021
Last Sold Summary
Current Estimated Value $154,587