$480,000
- Land
- 16 Acres
- $30,000 per Acre
TBD Herrin Ln, Bertram, TX 78605
TBD Herrin Ln, Bertram, TX 78605$480,000
TBD Herrin Ln, Bertram, TX 78605
TBD Herrin Ln, Bertram, TX 78605$459,900 New Construction
112 Broken Bow, Bertram, TX 78605
Doyle Hoff
Walker & Assoc. Real Estate
(737) 345-9839
$425,000
1901 Greystone Ranch Rd, Bertram, TX 78605
Ami Howsey Turnkey Realty, LLC
$435,000
1278 County Road 206, Bertram, TX 78605
1278 County Road 206, Bertram, TX 78605$469,000
124 Draper Ln, Bertram, TX 78605
Kourtni Ince eXp Realty, LLC
$496,500
1720 County Road 276, Bertram, TX 78605
Jon Branigan First in Real Estate
$489,000
119 Garner Ranch Rd, Bertram, TX 78605
Kourtni Ince eXp Realty, LLC
$489,000 New Construction
115 Draper Ln, Bertram, TX 78605
Kourtni Ince eXp Realty, LLC
$486,700
104 Estrella Ln, Bertram, TX 78605
Justin Jette Moreland Properties
$475,000
101 Samuel Dr, Bertram, TX 78605
Jessica Tellez All City Real Estate Ltd. Co
$420,000
180 Robison Rd, Bertram, TX 78605
Diana Flores Pure Realty
$460,000
9902 County Road 210, Bertram, TX 78605
Paige Lewallen Crossings Real Estate, LLC
$450,000
TBD County Road 210, Bertram, TX 78605
TBD County Road 210, Bertram, TX 78605$425,000 New Construction
508 Gene Ray Blvd, Bertram, TX 78605
$465,000
unk County Road 330, Bertram, TX 78605
Chad Calhoun Jim Berry Hill Ctry Rnch Sales
$450,000
11064 County Road 210, Bertram, TX 78605
11064 County Road 210, Bertram, TX 78605$425,000
208 Settlers Ridge, Bertram, TX 78605
Todd Heath Bertram Real Estate, LLC
$410,900 New Construction