$581,936 Sold May 22, 2025
1152 Brayfield Crest Dr, Vestavia Hills, AL 35242
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,009 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $290/SF
- 24 Days On Market
Last Listing Agent Diane Godber Harris Doyle Homes
1152 Brayfield Crest Dr, Vestavia Hills, AL 35242