$95,000
- Land
- 9.53 Acres
- $9,969 per Acre
1000 County Road 193, Blue Springs, MS 38828
1000 County Road 193, Blue Springs, MS 38828$95,000
1000 County Road 193, Blue Springs, MS 38828
1000 County Road 193, Blue Springs, MS 38828$622,960
Ms 9 N, Blue Springs, MS 38828
Ms 9 N, Blue Springs, MS 38828$76,830
1695 County Road 278, Blue Springs, MS 38828
1695 County Road 278, Blue Springs, MS 38828$240,000
1177 County Road 194, Blue Springs, MS 38828
1177 County Road 194, Blue Springs, MS 38828$29,900
0 Birmingham Ridge Rd, Blue Springs, MS 38828
0 Birmingham Ridge Rd, Blue Springs, MS 38828$245,000
1025 N Sherman Dr, Blue Springs, MS 38828
Meredith Martin TM REALTORS
$86,900
1055 County Road 222, Blue Springs, MS 38828
Deborah Byrd Century 21 J Carter&Company
$59,900
0 Country Estates Dr Unit 23-1173, Blue Springs, MS 38652
0 Country Estates Dr Unit 23-1173, Blue Springs, MS 38652$130,000
0 Mississippi 348, Blue Springs, MS 38828
0 Mississippi 348, Blue Springs, MS 38828$195,900
1154 Mississippi 9, Blue Springs, MS 38828
Adam Holt ELITE REALTY
$110,000
0 Cr 205, Blue Springs, MS 38828
0 Cr 205, Blue Springs, MS 38828$230,000
6 Dove Creek, Blue Springs, MS 38828
Jason Roberts Nichols & Company Real Estate Group
$350,000
1356 County Road 180, Blue Springs, MS 38828
Tom Wiseman Tom Smith Land & Homes, LLC
$319,900
1002 Robins Ln, Blue Springs, MS 38826
Andy Estes COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
$2,600,000
0 Mississippi 9, Blue Springs, MS 38828
0 Mississippi 9, Blue Springs, MS 38828$180,000
1336 County Road 180, Blue Springs, MS 38828