$336,000
- Land
- 8 Acres
- $42,000 per Acre
28 Lots On Hidden Spring, Blythe, CA 92225
28 Lots On Hidden Spring, Blythe, CA 92225$336,000
28 Lots On Hidden Spring, Blythe, CA 92225
28 Lots On Hidden Spring, Blythe, CA 92225$649,000
316 S Spring St, Blythe, CA 92225
Jake Barbosa SUPREME INVESTMENT CORP
$220,000
3918 Birdie Ct, Blythe, CA 92225
Summer Spraggins Allison James Estates & Homes
$29,800
0 W 4th Ave Unit 219144701DA, Blythe, CA 92225
0 W 4th Ave Unit 219144701DA, Blythe, CA 92225$189,000
934 E Avenue B, Blythe, CA 92225
Brandy Cox
Blackbird Real Estate Group
(442) 208-7444
$477,880
1.10 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
1.10 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$391,344
1.12 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
1.12 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$396,954
1.01 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
1.01 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$460,485
1.17 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
1.17 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$377,824
1.08 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
1.08 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$325,232
0.93 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
0.93 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$463,473
1.18 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
1.18 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$530,230
1.22 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225
1.22 Acres E Donlon St, Blythe, CA 92225$199,800
39 Acres N Defrain Blvd, Blythe, CA 92225
39 Acres N Defrain Blvd, Blythe, CA 92225$388,325
79 Acres On Arrowhead Blvd, Blythe, CA 92225
79 Acres On Arrowhead Blvd, Blythe, CA 92225$174,900
6 Acres On Arrowhead Blvd, Blythe, CA 92225