Est $223,148
339 Conneaut Ave, Bowling Green, OH 43402
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,728 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $136/SF
- 80 Days On Market
- Last Sold Price $235,000
- Aug 15, 2024
Last Listing Agent Sarah Zmarzly Newlove Realty