Est $196,007
319 Curtis Ave, Bowling Green, OH 43402
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,476 Sq Ft
- Built 1941
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $127/SF
- 29 Days On Market
- Last Sold Price $187,000
- Aug 31, 2023
Last Listing Agent Heather Patacca The Danberry Co.