$430,000 Sold Dec 05, 2025
25 Gray Ledge Rd, Branford, CT 06405
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,834 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- $234/SF
- 147 Days On Market
Current Estimated Value $461,264
Last Listing Agent Joseph Goodwin Century 21 AllPoints Realty
25 Gray Ledge Rd, Branford, CT 06405