$1,199,900
- Land
- 8.5 Acres
- $141,165 per Acre
1015 Cartwright Close Dr Unit 115, Brentwood, TN 37027
1015 Cartwright Close Dr Unit 115, Brentwood, TN 37027$1,199,900
1015 Cartwright Close Dr Unit 115, Brentwood, TN 37027
1015 Cartwright Close Dr Unit 115, Brentwood, TN 37027$589,900
120 Hearthstone Manor Cir, Brentwood, TN 37027
Richard Kane Compass RE
$2,250,000
674 Hill Rd, Brentwood, TN 37027
Bobby Hite Bobby Hite Co., REALTORS
$445,000
720 Fordham Dr, Brentwood, TN 37027
Landen Crews Synergy Realty Network, LLC
$1,199,000
305 Redding Ct, Nolensville, TN 37135
Paula Hinegardner Keller Williams Realty Nashville/Franklin
$2,249,000
9616 Deer Track Ct, Brentwood, TN 37027
Stephen Brush Compass RE
$3,330,585
1733 Briarmont Place, Brentwood, TN 37027
Mary Kocina Fridrich & Clark Realty
$3,349,000
1601 Windy Ridge Dr, Brentwood, TN 37027
Chelsey Rojas Compass RE
$1,149,000
9710 Capstone Ct, Brentwood, TN 37027
Donnel Milam Fridrich & Clark Realty
$2,100,000
525 Arden Wood Place, Brentwood, TN 37027
Jonathan Harris Scout Realty
$2,499,899
1695 Hyneman Ct, Brentwood, TN 37027
Bradley (brad) Pennington Blackbuck Properties
$2,225,000
332 Kelly Glenn Ct, Brentwood, TN 37027
Mary Beth Thomas Compass
$1,089,000
1237 Cressy Ln, Brentwood, TN 37027
Katie Pearson Onward Real Estate
$1,999,000
1716 Montclair Blvd, Brentwood, TN 37027
Denise Creswell MERIT Real Estate Advisors
$750,000
2705 Hillsboro Rd, Brentwood, TN 37027
Elle Hatcher Compass RE
$3,000,000
101 Balleroy Dr, Brentwood, TN 37027
Clark Powers ATLAS GLOBAL REAL ESTATE