$35,000
- Land
- 1.1 Acres
- $31,818 per Acre
0 Unknown Unit 1057117, Mims, FL 32754
0 Unknown Unit 1057117, Mims, FL 32754$35,000
0 Unknown Unit 1057117, Mims, FL 32754
0 Unknown Unit 1057117, Mims, FL 32754$30,000
772 Sailboat St, Palm Bay, FL 32908
772 Sailboat St, Palm Bay, FL 32908$35,000
0 Treasure Cove St Unit 2119698, Palm Bay, FL 32908
0 Treasure Cove St Unit 2119698, Palm Bay, FL 32908$20,100
995 Keswick St SW, Palm Bay, FL 32908
995 Keswick St SW, Palm Bay, FL 32908$70,000
999 Cranberry Rd SE, Palm Bay, FL 32909
999 Cranberry Rd SE, Palm Bay, FL 32909$18,000
1032 Echinata St SW, Palm Bay, FL 32908
1032 Echinata St SW, Palm Bay, FL 32908$45,000
441 Saint Andre Blvd, Palm Bay, FL 32908
441 Saint Andre Blvd, Palm Bay, FL 32908$37,000
0 No Access (Titusville Fruit) Unit 1037909, Mims, FL 32754
0 No Access (Titusville Fruit) Unit 1037909, Mims, FL 32754$39,000
3200 Halacka (Cor Hallmark) Ave SE, Palm Bay, FL 32909
3200 Halacka (Cor Hallmark) Ave SE, Palm Bay, FL 32909$64,900
6643 Emil Ave, Port Saint John, FL 32927
6643 Emil Ave, Port Saint John, FL 32927$18,000
2293 Monday Terrace SW, Palm Bay, FL 32908
2293 Monday Terrace SW, Palm Bay, FL 32908$50,000
0 Doug Williams Ave Unit 1054683, Cocoa, FL 32926
0 Doug Williams Ave Unit 1054683, Cocoa, FL 32926$65,000
3836 Jupiter Blvd SE, Palm Bay, FL 32909
3836 Jupiter Blvd SE, Palm Bay, FL 32909$43,900
342 Dadeville St SE, Palm Bay, FL 32909
342 Dadeville St SE, Palm Bay, FL 32909$24,900
119 Theresa Dr, Melbourne, FL 32934
Jennifer Maasdorp Integrity Mobile Homes