$585,000 Sold May 01, 2026
134 Village Way, Brick, NJ 08724
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,160 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- 14% Above List Price
- $271/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $587,925
Last Listing Agent Karyn Cusanelli Diane Turton, Realtors-Brick
134 Village Way, Brick, NJ 08724