$650,000 Sold Jun 26, 2025
316 Woodland Ave, Brielle, NJ 08730
- 3 Beds
- 1 Bath
- 672 Sq Ft
- Built 1930
Last Sold Summary
- $967/SF
- 163 Days On Market
Current Estimated Value $720,630
Last Listing Agent Lisa Smith Richard I. Wood Agency
316 Woodland Ave, Brielle, NJ 08730