Homes for Sale near Brookside Academy
-
-
$29,995
$5K PRICE DROP- Land
- 26,136 Sq Ft
- $49,992 per Acre
Tbd Briscoe Dr, Bristol, VA 24202
Tbd Briscoe Dr, Bristol, VA 24202 -
$165,000
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,712 Sq Ft
1605 W Mary St, Bristol, VA 24201
1605 W Mary St, Bristol, VA 24201Stephen Harris Platinum Properties, Powell, Realtors
-
$439,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,293 Sq Ft
105 Dale Place, Bristol, TN 37620
105 Dale Place, Bristol, TN 37620Melissa Hall The Addington Agency Bristol
-
$369,500
$30K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,790 Sq Ft
58 Whitehall Unit 3, Bristol, TN 37620
58 Whitehall Unit 3, Bristol, TN 37620Deborah Miller The Addington Agency Bristol
-
$369,900
$15K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,650 Sq Ft
155 Santa Monica Dr, Bristol, VA 24201
155 Santa Monica Dr, Bristol, VA 24201Cody Davenport Davenport Brothers Real Estate
-
$24,995
- Land
- 5,227 Sq Ft
- $208,292 per Acre
1208 Windsor Ave, Bristol, TN 37620
1208 Windsor Ave, Bristol, TN 37620 -
$50,000
$10K PRICE DROP- Land
- 42 Acres
- $1,190 per Acre
TBD Highway Fifty-Eight, Bristol, VA 24201
TBD Highway Fifty-Eight, Bristol, VA 24201 -
$22,500
- Land
- 4,791 Sq Ft
- $204,545 per Acre
150 Brighton Place, Bristol, TN 37620
150 Brighton Place, Bristol, TN 37620 -
$230,000
$70K PRICE DROP- Land
- 28.88 Acres
- $7,964 per Acre
8355 Wagner Rd, Bristol, VA 24202
8355 Wagner Rd, Bristol, VA 24202 -
$799,500
$125K PRICE DROP- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 5,013 Sq Ft
102 Oak View Cir, Bristol, TN 37620
102 Oak View Cir, Bristol, TN 37620Alexandria Rose The Addington Agency Bristol
-
$129,900
- Land
- 5.83 Acres
- $22,281 per Acre
22211 Lime Hill Rd, Bristol, VA 24202
22211 Lime Hill Rd, Bristol, VA 24202 -
$193,000
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,072 Sq Ft
1021 Lawrence Ave, Bristol, VA 24201
1021 Lawrence Ave, Bristol, VA 24201Andrew Neese Prestige Homes of the Tri Cities, Inc.
Showing Results 281 - 293, Page 8 of 8