$199,000
- Land
- 5.7 Acres
- $34,912 per Acre
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618$199,000
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618$99,900
TBD Skyline Dr, Bristol, TN 37620
TBD Skyline Dr, Bristol, TN 37620$599,900
308 Friendship Rd, Bristol, TN 37620
LANDON MORRISON
RE/MAX Preferred
(423) 436-7541
$1,699,000
167 Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618
MISTY CLARKE
KW Bristol
(423) 724-9582
$1,240,000
6144 Us Highway 421, Bristol, TN 37620
6144 Us Highway 421, Bristol, TN 37620$375,000
1002 Mountain Breeze Ln, Bristol, TN 37620
Colin Johnson KW Johnson City
$254,000
457 Booher Dr, Bristol, TN 37620
CATRINA FLETCHER Summit Properties
$279,900
2046 Carolina Ave, Bristol, TN 37620
Kelly Moran HBX Realty
$55,000
TBD Grove Park Dr, Bristol, TN 37620
TBD Grove Park Dr, Bristol, TN 37620$549,900
845 Highway 44, Bristol, TN 37620
Scott Henninger eXp Realty, LLC
$149,900
620 Alpine, Bristol, TN 37620
Doug Callebs Callebs Realty
$575,000
3176 Highway 421, Bristol, TN 37620
PAIGE SCOTT KW Bristol
$39,000
000 Denton Valley Rd, Bristol, TN 37620
000 Denton Valley Rd, Bristol, TN 37620$512,000
257 Lake View Estates Dr, Bristol, TN 37620
Dominick Abate The Addington Agency Bristol
$99,900
TBD Morrell Creek Rd, Bluff City, TN 37618
TBD Morrell Creek Rd, Bluff City, TN 37618$480,000
2447 Denton Valley Rd, Bristol, TN 37620
Byron Reece Realty ONE Group Home Team
$114,900
2832 Denton Valley Rd, Bristol, TN 37620
2832 Denton Valley Rd, Bristol, TN 37620$775,000