$877,000
- Land
- 59.3 Acres
- $14,789 per Acre
TBD Dishner Valley Rd, Bristol, VA 24202
TBD Dishner Valley Rd, Bristol, VA 24202$877,000
TBD Dishner Valley Rd, Bristol, VA 24202
TBD Dishner Valley Rd, Bristol, VA 24202$320,000
Tbd Barber Rd, Bristol, TN 37620
Tbd Barber Rd, Bristol, TN 37620$85,000
Tbd Creekside Ct Unit Lot 215, Bristol, VA 24202
Tbd Creekside Ct Unit Lot 215, Bristol, VA 24202$109,000
TBD Meadow View Rd, Bristol, TN 37620
TBD Meadow View Rd, Bristol, TN 37620$85,000
TBD Creekside Court Lot #212, Bristol, VA 24202
TBD Creekside Court Lot #212, Bristol, VA 24202$100,000
TBD Creekside Court Lot# 213, Bristol, VA 24202
TBD Creekside Court Lot# 213, Bristol, VA 24202$599,000
570 Valley Dr, Bristol, VA 24201
Jason Johnston
Coldwell Banker Security Real Estate
(276) 385-9930
$225,000
203 Hemlock Rd, Bristol, TN 37620
LANDON MORRISON
RE/MAX Preferred
(423) 397-4702
$85,000
Tbd Creekside Ct Unit Lot 216, Bristol, VA 24202
Tbd Creekside Ct Unit Lot 216, Bristol, VA 24202$474,985
1461 Holston Dr, Bristol, TN 37620
Brie Kite
The Addington Agency Bristol
(423) 761-3971
$254,900
704 Reynolds St, Bristol, TN 37620
Heather Price
KW Kingsport
(423) 720-6627
$85,000
TBD Creekside Court Lot #211, Bristol, VA 24202
TBD Creekside Court Lot #211, Bristol, VA 24202$399,900
1717 Maryland Ave, Bristol, TN 37620
1717 Maryland Ave, Bristol, TN 37620$3,420,000
1128 Mountain Vista Pvt Dr, Bristol, TN 37620
Kelly Hixson
Berkshire Hathaway Greg Cox Real Estate
(423) 373-4387
$285,000
100 Grubb Ln, Bristol, TN 37620
Maria Weldon