$421,000
12382 Lucky Rd, Brogue, PA 17309
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,061 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- $138/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $437,950
Last Listing Agent Abbie Evans House Broker Realty LLC
12382 Lucky Rd, Brogue, PA 17309$421,000
12382 Lucky Rd, Brogue, PA 17309
Last Sold Summary
Current Estimated Value $437,950
Last Listing Agent Abbie Evans House Broker Realty LLC
12382 Lucky Rd, Brogue, PA 17309$1,515,000
4360 Battlehill Rd, Chanceford Township, PA 17309
Last Sold Summary
Last Listing Agent Bob Gochenaur Hostetter Realty LLC
4360 Battlehill Rd, Chanceford Township, PA 17309$399,900
14181 Wolf Rd, Felton, PA 17322
Last Sold Summary
Current Estimated Value $395,743
Last Listing Agent Tony Fulco One Percent Lists Mid-Atlantic
14181 Wolf Rd, Felton, PA 17322$230,000
11560 Shaulls Rd, Felton, PA 17322
Last Sold Summary
Current Estimated Value $230,990
Last Listing Agent Peter Thorpe Epique Realty LLC
11560 Shaulls Rd, Felton, PA 17322$595,000
798 Goram Rd, Brogue, PA 17309
Last Sold Summary
Current Estimated Value $571,047
Last Listing Agent Bob Gochenaur Hostetter Realty LLC
798 Goram Rd, Brogue, PA 17309$300,000
1931 Main Street Extension, Brogue, PA 17309
Last Sold Summary
Current Estimated Value $310,375
Last Listing Agent Ryan Lutz Mylin Properties
1931 Main Street Extension, Brogue, PA 17309$481,875
1218 Furnace Rd, Airville, PA 17302
Last Sold Summary
Current Estimated Value $506,788
Last Listing Agent John Linton Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
1218 Furnace Rd, Airville, PA 17302$195,000
3841 Shaws School Rd, Chanceford Township, PA 17309