$180,000
- Land
- 36.95 Acres
- $4,871 per Acre
667 Cemetery St, Brookfield, VT 05036
667 Cemetery St, Brookfield, VT 05036$180,000
667 Cemetery St, Brookfield, VT 05036
667 Cemetery St, Brookfield, VT 05036$397,000
1001 Vt Route 65, Brookfield, VT 05036
Eric Kenyon Rural Vermont Real Estate
$479,000
691 Cemetery St, Brookfield, VT 05036
Holly Hall Hall Collins Real Estate Group
$175,000
00 Kidder Dr, Brookfield, VT 05036
00 Kidder Dr, Brookfield, VT 05036$125,000
00 Ridge Rd, Brookfield, VT 05036
00 Ridge Rd, Brookfield, VT 05036$150,000
159 Bear Hill Rd, Braintree, VT 05060
Gail Wheatley Vermont Heritage Real Estate