$849,900 Sold Dec 08, 2025
1055 Dryden Ln NE, Atlanta, GA 30319
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,750 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $309/SF
- 190 Days On Market
Current Estimated Value $881,000
Empire Homes Preserve at Lenox Park
1055 Dryden Ln NE, Atlanta, GA 30319