$799,000
- Land
- 10.2 Acres
- $78,326 per Acre
2125 Peach Ridge Rd, Brookshire, TX 77423
2125 Peach Ridge Rd, Brookshire, TX 77423$799,000
2125 Peach Ridge Rd, Brookshire, TX 77423
2125 Peach Ridge Rd, Brookshire, TX 77423$580,000
30219 Aralia Dr, Fulshear, TX 77423
Blayne Vackar The Move Texas Group
$269,990
308 Redbud Ridge Dr, Fulshear, TX 77423
$370,000
2862 Orange Leaf Dr, Fulshear, TX 77423
$314,990
4052 Sun Burst Ln, Brookshire, TX 77423
$349,900
4026 Windy Whisper Dr, Brookshire, TX 77423
$359,990
317 Redbud Ridge Dr, Fulshear, TX 77423
$469,990
31015 Peony Place Dr, Fulshear, TX 77441
$264,990
1140 Sunlit Cir, Brookshire, TX 77423
$484,000
2910 Peach Valley Rd, Fulshear, TX 77423
Katie Craig Chesmar Homes
$478,990
Denali Plan at Jordan Ranch - Pinnacle Collection, Fulshear, TX 77494
$520,990
Strasburg Plan at Cross Creek West - 50', Fulshear, TX 77441
$368,990
Mitchell Plan at Sunterra Lakes, Katy, TX 77493
$484,990
Denali Plan at Cross Creek West - Pinnacle Collection, Fulshear, TX 77441
$574,990
Plan Grafton at Jordan Ranch - 55ft. lots, Fulshear, TX 77494
$417,540
4422 Sunny Hazel Ln, Fulshear, TX 77441
$769,900
3465W Plan at Jordan Ranch - 65', Fulshear, TX 77494
$306,990
Ramsey Plan at Freeman Ranch, Brookshire, TX 77423
$315,040
1013 Star Skye Dr, Brookshire, TX 77423
Jared Turner Starlight Homes
$719,000
10191A Bonner Rd, Brookshire, TX 77423
Joel Lopez Waller County Land Co.
$319,900
4027 Windy Whisper Dr, Brookshire, TX 77423
$425,000
3727 Stella Rd, Brookshire, TX 77423
Sharon Gillum Lone Star Realty