$2,850,000
- Land
- 3.94 Acres
- $723,350 per Acre
5418 Fm 359 Rd S, Brookshire, TX 77423
5418 Fm 359 Rd S, Brookshire, TX 77423$2,850,000
5418 Fm 359 Rd S, Brookshire, TX 77423
5418 Fm 359 Rd S, Brookshire, TX 77423$1,425,000
00 Farm To Market 1489, Brookshire, TX 77423
00 Farm To Market 1489, Brookshire, TX 77423$725,000
8307 W Green Leaf Ln, Brookshire, TX 77423
Reco Miller
The Sears Group
(346) 476-5441
$153,000
300 Fremont Ln, Brookshire, TX 77423
300 Fremont Ln, Brookshire, TX 77423$760,000
38929 Sampson Rd, Brookshire, TX 77423
38929 Sampson Rd, Brookshire, TX 77423$275,000
7525 Peregrine Dr, Brookshire, TX 77423
7525 Peregrine Dr, Brookshire, TX 77423$537,500
35401 Pontiac Dr, Brookshire, TX 77423
Melissa Hegemeyer
Hegemeyer Realty & Associates
(346) 681-3139
$2,200,000
8417 E Greenleaf Ln, Brookshire, TX 77423
John Mckay Capitol Ranch Real Estate LLC
$3,950,000
4073 Farm To Market 3318, Brookshire, TX 77423
4073 Farm To Market 3318, Brookshire, TX 77423$1,595,000
4726 Gainsborough Dr, Brookshire, TX 77423
Johnny Quarles Katy-Fulshear Real Estate
$1,390,000
4511 Pool Hill Rd, Brookshire, TX 77423
Vanessa Frost Ellis Lot & Block Properties
$1,900,000
8417 Green Leaf Ln, Brookshire, TX 77423
John Mckay Capitol Ranch Real Estate
$12,160,000
31534 Fm 529 Rd, Brookshire, TX 77423
Elias Guzman Nexus One Properties
$650,000
4516 11th St, Brookshire, TX 77423
Pamela Allen eXp Realty LLC
$1,400,000
35103 Interstate 10, Brookshire, TX 77423
35103 Interstate 10, Brookshire, TX 77423$544,800
3611 10th St, Brookshire, TX 77423