$695,000
- Land
- 1.99 Acres
- $349,246 per Acre
0 Wiscon Rd Unit MFRW7876888, Brooksville, FL 34604
0 Wiscon Rd Unit MFRW7876888, Brooksville, FL 34604$695,000
0 Wiscon Rd Unit MFRW7876888, Brooksville, FL 34604
0 Wiscon Rd Unit MFRW7876888, Brooksville, FL 34604$652,900
2968F Plan at Southern Hills - 65', Brooksville, FL 34601
$853,900
2697F Plan at Southern Hills - 80', Brooksville, FL 34601
$1,400,000
16250 Wiscon Rd, Brooksville, FL 34601
16250 Wiscon Rd, Brooksville, FL 34601$799,900
4438 Southern Valley Loop, Brooksville, FL 34601
Price To Be Determined
Prestwick Plan at Southern Hills - Southern Hills Plantation, Brooksville, FL 34601
$149,900
4503 Cedar Ln, Brooksville, FL 34601
4503 Cedar Ln, Brooksville, FL 34601$263,990
10568 Tucker Rd, Brooksville, FL 34613
$169,000
16172 Chancas St, Brooksville, FL 34604
Heather Fitzpatrick FITZ REAL ESTATE SERVICES
$49,900
0 W Fort Dade Ave Unit MFRW7883541, Brooksville, FL 34601
0 W Fort Dade Ave Unit MFRW7883541, Brooksville, FL 34601$550,000
27360 Cortez Blvd, Brooksville, FL 34602
27360 Cortez Blvd, Brooksville, FL 34602$350,000
0 Emerson Rd Unit 2253616, Brooksville, FL 34601
0 Emerson Rd Unit 2253616, Brooksville, FL 34601$45,000
0 Chisholm Rd, Brooksville, FL 34601
0 Chisholm Rd, Brooksville, FL 34601$359,900
13465 Canyon Swallow Rd, Brooksville, FL 34614
James Slater Nature Coast Real Estate Inc
$300,070
11552 Memorial Dr, Brooksville, FL 34613
$887,000
13499 Old Crystal River Rd, Brooksville, FL 34601
John Mamo Keller Williams-Elite Partners
$345,000
16334 Frost Bird Rd, Brooksville, FL 34614