$119,000
- Land
- 1.67 Acres
- $71,343 per Acre
21343 Gatlinburg Rd, Bullard, TX 75757
21343 Gatlinburg Rd, Bullard, TX 75757$119,000
21343 Gatlinburg Rd, Bullard, TX 75757
21343 Gatlinburg Rd, Bullard, TX 75757$195,000
985 Stone Chimney Rd (Lot 12 Cr 3608), Bullard, TX 75757
985 Stone Chimney Rd (Lot 12 Cr 3608), Bullard, TX 75757$179,500
2609 Fm 346 N, Bullard, TX 75757
2609 Fm 346 N, Bullard, TX 75757$159,000
456 Red Bud Cir, Bullard, TX 75757
Susan Adams Kristi Martin Realty
$180,000
0 S Todd St, Bullard, TX 75757
0 S Todd St, Bullard, TX 75757$149,000
457 County Road 3816, Bullard, TX 75757
Edgar Valdez Ben Fitzgerald Real Estate Svcs, LLC
$199,900
200 Coventry St, Bullard, TX 75757
200 Coventry St, Bullard, TX 75757$160,000
258 Woodhue Dr, Bullard, TX 75757
TIFFANY STAR FLETCHER Xcel Properties
$179,000
543 County Road 3515, Bullard, TX 75757
Jamie Andrews Newberry Real Estate
$145,000
21404 Memory Ln, Bullard, TX 75757
21404 Memory Ln, Bullard, TX 75757$139,500
891 Elizabeth Dr, Bullard, TX 75757
Tiffany Monaghan RealEdge Real Estate - Tyler
$142,000
484 County Road 3504, Bullard, TX 75757
Jamie Andrews Newberry Real Estate
$154,000
160 Eagles Bluff Blvd, Bullard, TX 75757
160 Eagles Bluff Blvd, Bullard, TX 75757$185,000
653 - 703 N Royal Dr, Bullard, TX 75757
Katie Tosh Xcel Properties
$195,000
865 Stone Chimney Rd (Lot 7 Cr 3608), Bullard, TX 75757
865 Stone Chimney Rd (Lot 7 Cr 3608), Bullard, TX 75757$145,000
23149 Memory Ln, Bullard, TX 75757
23149 Memory Ln, Bullard, TX 75757$179,500
2605 Fm 346 N, Bullard, TX 75757