$250,000 Sold Dec 05, 2025
6 Carmel Dr, Statesboro, GA 30458
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,750 Sq Ft
- Built 1958
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $143/SF
- 31 Days On Market
Current Estimated Value $245,406
Last Listing Agent Sarah Wilson Cumberland Nine Realty