$180,000
- Land
- 1.08 Acres
- $166,667 per Acre
664 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163
664 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163$180,000
664 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163
664 Travis Forest Dr, Bulverde, TX 78163$120,000
1015 Grassland Dr, Bulverde, TX 78163
1015 Grassland Dr, Bulverde, TX 78163$240,000
LOTS 1&2 Grassland Dr, Bulverde, TX 78163
LOTS 1&2 Grassland Dr, Bulverde, TX 78163$185,000
696 Annabelle Ave, Bulverde, TX 78163
696 Annabelle Ave, Bulverde, TX 78163$185,000
873 Annabelle Ave, Bulverde, TX 78163
873 Annabelle Ave, Bulverde, TX 78163$1,150,000
2936 Bison Ridge Dr, Bulverde, TX 78163
Jeremy Wells Wellstone Properties
$250,000
682 Butler Oaks, Bulverde, TX 78163
682 Butler Oaks, Bulverde, TX 78163
$654,900
WARREN Plan at Ventana - 60's, Bulverde, TX 78163
$279,900
705 Roland Run, Bulverde, TX 78163
705 Roland Run, Bulverde, TX 78163$499,999
31735 Bulverde Hills Dr, Bulverde, TX 78163
Barbara Alvarado
Keller Williams City-View
(830) 402-4091
$225,000
34804 Ansley Rdg Trail, Bulverde, TX 78163
34804 Ansley Rdg Trail, Bulverde, TX 78163$160,000
34780 High Gate Rd, Bulverde, TX 78163
34780 High Gate Rd, Bulverde, TX 78163$449,900
1524 Leeds Park, Bulverde, TX 78163
Jennifer Romance-Deal Coldwell Banker D'Ann Harper
$1,476,270
536 Rosemary Ridge Dr, Bulverde, TX NULL
Mark Phillips Hill Country Flat Fee Realty
$390,000
3656 Victory Copper, Bulverde, TX 78163
Priscilla Fitzpatrick Real Broker, LLC
$694,000
1709 Durham Park, Bulverde, TX 78163
Steven Koleno Beycome Brokerage Realty LLC
$399,000
3444 Copper Willow, Bulverde, TX 78163