$127,000
- Land
- 12.42 Acres
- $10,225 per Acre
6801 Private Road 8235, Buna, TX 77612
6801 Private Road 8235, Buna, TX 77612$127,000
6801 Private Road 8235, Buna, TX 77612
6801 Private Road 8235, Buna, TX 77612$100,000
0 Ferito Unit 3681282, Buna, TX 77612
0 Ferito Unit 3681282, Buna, TX 77612$189,750
6800 Private Road 8235, Buna, TX 77612
6800 Private Road 8235, Buna, TX 77612$165,000
642 Texas 62, Buna, TX 77612
BOBBIE BARRINGTON
Journey Realty
(409) 254-3989
$109,950
631 Fm 253 Rd, Buna, TX 77612
WILL WIARD The Shop Real Estate Co
$194,900
33847 US Hwy 96 S, Buna, TX 77612
Hannah Haynes RE/MAX ONE - Premier
$149,900
274 County Road 851, Buna, TX 77612
Sarah Blacksher Journey Realty -- 9015436
$139,000
35819 U S 96 S, Buna, TX 77612
Tonya Brunette JNK Home & Land, LLC
$194,900
33847 US Highway 96 S, Buna, TX 77612
Hannah Haynes RE/MAX ONE - Premier
$185,000
415 Pineview, Buna, TX 77612
Jill Nolan JNK Home & Land, LLC
$165,000
1415 County Road 737, Buna, TX 77612
Benjamin Rodriguez Triangle Real Estate, LLC
$107,824
362 County Rd, Buna, TX 77612
Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
$150,000
33545 U S 96 S, Buna, TX 77612
33545 U S 96 S, Buna, TX 77612$165,000
0 Cr 3114 Unit 262737, Buna, TX 77612
0 Cr 3114 Unit 262737, Buna, TX 77612$161,499
1428 Fm 253 Rd, Buna, TX 77612
Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
$185,000
0 County Road 725 Unit 264544, Buna, TX 77612
0 County Road 725 Unit 264544, Buna, TX 77612$135,000
42844 U S 96 S, Buna, TX 77612
Tonya Brunette JNK Home & Land, LLC
$115,000
1655 County Road 716, Buna, TX 77612