$353,000
11256 Kumquat St NW, Coon Rapids, MN 55448
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,760 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- $201/SF
- 42 Days On Market
Current Estimated Value $339,045
Last Listing Agent Kurt Sutherland eXp Realty
11256 Kumquat St NW, Coon Rapids, MN 55448