$235,000
- Land
- 2.89 Acres
- $81,315 per Acre
1824x Greenbrook Dr NE, East Bethel, MN 55092
1824x Greenbrook Dr NE, East Bethel, MN 55092$235,000
1824x Greenbrook Dr NE, East Bethel, MN 55092
1824x Greenbrook Dr NE, East Bethel, MN 55092$175,000
251x 183rd Ave NE, East Bethel, MN 55092
251x 183rd Ave NE, East Bethel, MN 55092$979,900 Coming Soon
20718 Tamarack St NW, Oak Grove, MN 55011
Kerby Skurat RE/MAX Results
$769,999 New Construction
18986 Jackson St NE, Cedar East Bethl, MN 55011
Kimberly Webb LPT Realty, LLC
$675,000
19439 E Tri Oak Cir NE, Wyoming, MN 55092
Caroline Dixon Counselor Realty, Inc.
$549,900
18224 Flanders St NE, Wyoming, MN 55092
Benjamin Mains Keller Williams Select Realty
$670,000 New Construction
21928 Edison St NE, East Bethel, MN 55011
Ashley Attia eXp Realty
$849,000
Lot 1, XXX 217th Ave NE, East Bethel, MN 55011
Tom Carlisle RE/MAX Synergy
$850,000
20666 Tamarack St NW, Oak Grove, MN 55011
Michael VanderLee RE/MAX Results
$555,000
20625 Monroe St NE, Cedar, MN 55011
Doug Schuster Get You Moved Realty
$644,900 New Construction
21057 Tippecanoe St NE, East Bethel, MN 55011
Carson Hennen Keller Williams Classic Realty
$659,900 New Construction
19310 University Avenue Extension NW, Oak Grove, MN 55011
Doreen Smith Holly Street Realty
$159,900
LOT 2 217th Ave NE, East Bethel, MN 55011
LOT 2 217th Ave NE, East Bethel, MN 55011$350,000
20042 Wild Rice Dr NE, Wyoming, MN 55092
Pamala Kaye-Williams Edina Realty, Inc.
$110,000
23592 Ulysses St NE, East Bethel, MN 55005
23592 Ulysses St NE, East Bethel, MN 55005$110,000