$292,990 Last List Price Sold Aug 28, 2025
12 Powell Ridge Rd, Byhalia, MS 38611
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,475 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $199/SF
- 107 Days On Market
Current Estimated Value $256,359
Last Listing Agent Christy McElhaney D R Horton Inc (Memphis)
12 Powell Ridge Rd, Byhalia, MS 38611