$45,000
- Land
- 1.04 Acres
- $43,269 per Acre
781(Lt16) Vista Ridge Dr, Barboursvile, WV 25504
781(Lt16) Vista Ridge Dr, Barboursvile, WV 25504$45,000
781(Lt16) Vista Ridge Dr, Barboursvile, WV 25504
781(Lt16) Vista Ridge Dr, Barboursvile, WV 25504$49,900
3018 Wallace Cir, Huntington, WV 25705
Oak Hall Red Oak Realty
$55,000
2.03 AC Howell's Mill Rd, Ona, WV 25545
2.03 AC Howell's Mill Rd, Ona, WV 25545$374,999
454 Chapman Dr, Milton, WV 25541
Emily Valenti Realcorp LLC
$79,000
1650 S 19th St W, Huntington, WV 25701
Anthony Rigsby Impact Realty Group
$44,900
824 25th St, Huntington, WV 25703
Robert Bonecutter Epique Realty
$14,900
330 Elaine Ct, Huntington, WV 25703
Todd Jenkins BUNCH REAL ESTATE ASSOCIATES
$64,900
1 Lucian Ln Unit Lot 7 Lucian Ln, Culloden, WV 25510
1 Lucian Ln Unit Lot 7 Lucian Ln, Culloden, WV 25510$69,900
1742 7th Ave, Huntington, WV 25703
Todd Nelson Old Colony Realtors Huntington
$275,000
2984 5th Ave, Huntington, WV 25702
Brody Nash Century 21 Homes and Land
$175,000
79 Pinedale Dr, Huntington, WV 25705
Necia Freeman Old Colony Realtors Huntington
$175,000
3110 3rd Ave, Huntington, WV 25702
3110 3rd Ave, Huntington, WV 25702$75,000
6203 Rosalind Rd, Huntington, WV 25705
Patrick Lucas Century 21 Homes and Land
$42,000
8 Woodhaven Dr, Huntington, WV 25701
8 Woodhaven Dr, Huntington, WV 25701$531,250
2 Carolyn Way, Culloden, WV 25510
Stephanie Cavender Highley Blessed Realty, LLC
$265,000
502 Forest Rd, Huntington, WV 25705
Jacki Frazier Century 21 Homes and Land
$185,000
132 Sunnycrest Dr, Huntington, WV 25705