$745,000
- Land
- 337 Acres
- $2,211 per Acre
14600 Del Puerto Canyon Rd, Newman, CA 95360
14600 Del Puerto Canyon Rd, Newman, CA 95360$745,000
14600 Del Puerto Canyon Rd, Newman, CA 95360
14600 Del Puerto Canyon Rd, Newman, CA 95360$2,495,000
0 Oak Run To Fern Rd Unit 22907761, Oak Run, CA 96096
0 Oak Run To Fern Rd Unit 22907761, Oak Run, CA 96096$695,000
0 San Felipe Rd Unit 27081152, Warner Springs, CA 92086
0 San Felipe Rd Unit 27081152, Warner Springs, CA 92086$7,250,000
34201 Highway 128, Cloverdale, CA 95425
34201 Highway 128, Cloverdale, CA 95425$2,100,000
0 Skunk Gulch, Vallecito, CA 95251
Bruce Renfrew California Outdoor Properties
$18,999
0 Shadow Mountain Rd Unit 27109202, Adelanto, CA 92301
0 Shadow Mountain Rd Unit 27109202, Adelanto, CA 92301$211,000
176 Bandit Ln, Oroville, CA 95966
176 Bandit Ln, Oroville, CA 95966$912,000
000 Big Creek Rd, Bucks Lake, CA 95971
000 Big Creek Rd, Bucks Lake, CA 95971$1,390,000
6790 Rush Creek Rd, Lewiston, CA 96052
6790 Rush Creek Rd, Lewiston, CA 96052$45,000
30281 Starland Dr, Bear Valley Springs, CA 93561
30281 Starland Dr, Bear Valley Springs, CA 93561$17,300,000
18620 Cabrillo Hwy, San Simeon, CA 93452
Pete Clark Clark Company
$109,900
1594 Canienaga St, South Lake Tahoe, CA 96150
1594 Canienaga St, South Lake Tahoe, CA 96150$675,000
2800 Low Divide Rd, Crescent City, CA 95531
Nathan Dreyfuss Xpert Home Realty
$785,000
17050 Alicia Dr, Pioneer, CA 95666
17050 Alicia Dr, Pioneer, CA 95666$525,000
11700 Oak Rd, Forestville, CA 95436
Megan Henry ROCK & ASSOCIATES INC