$3,148,185
- Land
- 14.31 Acres
- $219,999 per Acre
0 Nc 24-87 Hwy Unit 654163, Cameron, NC 28326
0 Nc 24-87 Hwy Unit 654163, Cameron, NC 28326$3,148,185
0 Nc 24-87 Hwy Unit 654163, Cameron, NC 28326
0 Nc 24-87 Hwy Unit 654163, Cameron, NC 28326$1,115,000
720 Peele Farm, Cameron, NC 28326
Pete Mace Carolina Property Sales
$346,900
367 Dove Rd, Cameron, NC 28326
Tony Weaver Coldwell Banker Advantage / Cameron
$1,095,000
525 Sanctuary Trail, Cameron, NC 28326
Pete Mace CAROLINA PROPERTY SALES
$334,999
437 Crutchfield Dr, Cameron, NC 28326
Bryan Carver Mark Spain Real Estate
$1,014,320
205 Schmidt Ln, Cameron, NC 28326
Crystal Wall Formyduval Homes Real Estate, LLC
$359,000
457 N Prince Henry Way, Cameron, NC 28326
Nikki Bowman REALTY WORLD PROPERTIES OF THE PINES
$275,000
720 Peele Farm, Cameron, NC 28326
720 Peele Farm, Cameron, NC 28326$129,000
54 Heritage Way, Cameron, NC 28326
Angie Lyon RE/MAX SOUTHERN PROPERTIES LLC.
$360,000
34 Coswell Ct, Cameron, NC 28326
ROMINA GILLARD LPT REALTY LLC
$299,000
1b Ponderosa Rd, Cameron, NC 28326
1b Ponderosa Rd, Cameron, NC 28326$325,000
329 Green Links Dr, Cameron, NC 28326
Mariah Oxendine KELLER WILLIAMS REALTY (PINEHURST)
$345,000
120 Lockwood Dr, Cameron, NC 28326
Autumn Blake EVERYTHING PINES PARTNERS-FAYETTEVILLE
$254,800
22176 N Carolina 24, Cameron, NC 28326
Pablo Sanchez PSC REALTY LLC
Price To Be Determined
Plan 3030 at Hidden Pines, Cameron, NC
$235,000
1703 Gracie Ln, Carthage, NC 28327
Andy Harrell Carolina Living Associates LLC
$168,900
266 Brower Rd, Cameron, NC 28326