$295,000
- Land
- 5.05 Acres
- $58,416 per Acre
2460 Piney Green Rd, Midway Park, NC 28544
2460 Piney Green Rd, Midway Park, NC 28544Explore Similar Homes Within 2 Miles of 28547, NC
$295,000
2460 Piney Green Rd, Midway Park, NC 28544
2460 Piney Green Rd, Midway Park, NC 28544$108,000
737 Three Bridges Estate, Jacksonville, NC 28544
Matt Lance Home Base Sales
$99,900
679 Reindeer Cir Unit 192, Piney Green, NC 28544
Teresa Schenk COZIE HOMES INC
$410,000
483 Freedom Way, Midway Park, NC 28544
483 Freedom Way, Midway Park, NC 28544$137,500
659 Reindeer Cir Unit 196, Piney Green, NC 28544
Teresa Schenk COZIE HOMES INC
$213,500
458 Sullivan Loop Rd, Jacksonville, NC 28544
Judy Souders Carolina Home Girl Realty
$128,900
624 Reindeer Cir Unit 174, Piney Green, NC 28544
Teresa Schenk COZIE HOMES INC
$23,000
0 Lake St, Piney Green, NC 28544
0 Lake St, Piney Green, NC 28544$99,900
626 Reindeer Cir Unit 173, Piney Green, NC 28544
Teresa Schenk COZIE HOMES INC
$175,000
502 Pate Dr, Midway Park, NC 28544
Virginia Federer Crystal Coast Realty & Home Services
$499,000
231 Barbara Ave, Midway Park, NC 28544
Jaclyn Cook Joe Powers Realty
$270,000
225 Boyington Dr, Midway Park, NC 28544
Heidi Turner Anchor & Co. of Eastern North Carolina
$137,500
687 Reindeer Cir Unit 188, Piney Green, NC 28544
Teresa Schenk COZIE HOMES INC
$185,000
431 Sullivan Loop Rd, Midway Park, NC 28544
Emily Albertson Coldwell Banker Sea Coast Advantage - Jacksonville
$75,000
749 Three Bridges Estate, Jacksonville, NC 28544
Matt Lance Home Base Sales
$239,999