$325,000
- Land
- 19.91 Acres
- $16,324 per Acre
13488 Texas 19, Canton, TX 75103
13488 Texas 19, Canton, TX 75103$325,000
13488 Texas 19, Canton, TX 75103
13488 Texas 19, Canton, TX 75103$775,000
TBD St Hwy 64, Canton, TX 75103
TBD St Hwy 64, Canton, TX 75103$325,000
951 S Trade Days Blvd, Canton, TX 75103
Hanna Rivera Compass RE Texas, LLC
$425,000
18539 Fm 17, Canton, TX 75103
Amy Britt Coldwell Banker Apex, REALTORS
$340,200
Tract 1 Vz County Road 2304, Canton, TX 75103
Tract 1 Vz County Road 2304, Canton, TX 75103$297,490
126 Buck Branch Ln, Canton, TX 75103
$950,000
2489 Fm 2909, Canton, TX 75103
2489 Fm 2909, Canton, TX 75103$769,000
1026 Vz County Road 2115, Canton, TX 75103
Kimberly Spencer Pioneer DFW Realty, LLC
$145,000
1405 Vz County Road 4111, Canton, TX 75103
Cassie Carnine 1st Brokerage
$1,100,000
931 Vzcr 2306, Canton, TX 75103
Sharon McDonald L4 Property Group
$258,000
422 W Goshen St, Canton, TX 75103
Paula Barbee EXIT Realty Elite
$450,000
30 (+/-) Acres Vz County Road 2145, Canton, TX 75103
30 (+/-) Acres Vz County Road 2145, Canton, TX 75103$300,000
3121 Vz County Road 1215, Grand Saline, TX 75140
Candace Gore MILLER HOMES GROUP
$295,000
1850 Vz County Rd 2502, Canton, TX 75103
1850 Vz County Rd 2502, Canton, TX 75103$1,500,000
41.85 Acres State Highway 64, Canton, TX 75103
41.85 Acres State Highway 64, Canton, TX 75103$350,000
350 Vz County Road 2135, Canton, TX 75103
John Pickett Coldwell Banker Anderson Realtors
$750,000
10227 Texas 198, Canton, TX 75103
Tony Hulsey Malone and Associates RE