$298,000 Sold Jun 03, 2025
4021 SW 15th Place, Cape Coral, FL 33914
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,236 Sq Ft
- Built 1993
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $241/SF
- 76 Days On Market
Current Estimated Value $286,349
Last Listing Agent Michael Darda Compass Florida LLC
4021 SW 15th Place, Cape Coral, FL 33914