$387,500
8540 Manchester Rd, Capron, IL 61012
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,932 Sq Ft
- Built 1908
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $201/SF
- 62 Days On Market
Current Estimated Value $392,697
Last Listing Agent Toni Vander Heyden Keller Williams Realty Signature
8540 Manchester Rd, Capron, IL 61012