Carlton County MN Homes for Sale with Acreage
-
-
$725,000
$25K PRICE DROP- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,786 Sq Ft
1517 Mayon Way, Cloquet, MN 55720
1517 Mayon Way, Cloquet, MN 55720
Julie Antonutti
Adolphson Real Estate - Cloquet
(218) 297-7195
-
$419,900
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,248 Sq Ft
2336 Lac Labelle Rd, Carlton, MN 55718
2336 Lac Labelle Rd, Carlton, MN 55718
Cheryl Beck
Adolphson Real Estate - Cloquet
(218) 427-4593
-
$749,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,080 Sq Ft
59 E Riverside Rd, Esko, MN 55733
59 E Riverside Rd, Esko, MN 55733
Mark Sams
RE/MAX Results
(218) 419-2082
-
$375,000
$54K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,236 Sq Ft
1936 Highway 73, Cromwell, MN 55726
1936 Highway 73, Cromwell, MN 55726
Cheryl Beck
Adolphson Real Estate - Cloquet
(218) 231-5634
-
$739,900
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,428 Sq Ft
212 Koski Rd, Esko, MN 55733
212 Koski Rd, Esko, MN 55733Brok Hansmeyer RE/MAX Results
-
$99,999
$15K PRICE DROP- Land
- 29.47 Acres
- $3,393 per Acre
0000 County Road 4, Cromwell, MN 55726
0000 County Road 4, Cromwell, MN 55726 -
$199,999
$15K PRICE DROP- Land
- 122 Acres
- $1,639 per Acre
0000 Fairview Rd, Split Rock Township, MN 55757
0000 Fairview Rd, Split Rock Township, MN 55757 -
$549,000
- 4 Beds
- 4 Baths
- 1,612 Sq Ft
2530 Bear Valley Dr, Carlton, MN 55718
2530 Bear Valley Dr, Carlton, MN 55718Andrea Pollard Think Minnesota Realty LLC
-
$575,000
$220K PRICE DROP- 3 Beds
- 4 Baths
- 4,676 Sq Ft
3723 Birchwood Rd, Kettle River, MN 55757
3723 Birchwood Rd, Kettle River, MN 55757Dave Lilja Think Minnesota Realty LLC
-
$475,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,575 Sq Ft
2834 Sundberg Rd, Mahtowa, MN 55707
2834 Sundberg Rd, Mahtowa, MN 55707Korey Dropkin RE/MAX Results
-
$625,000
$15K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,030 Sq Ft
4515 County Road 4, Mahtowa, MN 55707
4515 County Road 4, Mahtowa, MN 55707Norma Jean Jofs Next Door Realty
-
$499,900
- 4 Beds
- 1 Bath
- 1,692 Sq Ft
6661 County Road 6, Kettle River, MN 55757
6661 County Road 6, Kettle River, MN 55757Jody Mattinen Adolphson Real Estate - Cloquet
-
$469,900
$10K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,176 Sq Ft
2667 Chloe Ln, Carlton, MN 55718
2667 Chloe Ln, Carlton, MN 55718Macey Solomon F.I. Salter Real Estate
-
$475,000
$14K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,408 Sq Ft
1680 Big Lake Rd, Cloquet, MN 55720
1680 Big Lake Rd, Cloquet, MN 55720Nikki Crotteau RE/MAX Results
-
$599,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,145 Sq Ft
1552 Cedar Cir, Cloquet, MN 55720
1552 Cedar Cir, Cloquet, MN 55720Moe Mossa Savvy Avenue, LLC
-
$525,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1,600 Sq Ft
2594 County Road 8, Barnum, MN 55707
2594 County Road 8, Barnum, MN 55707Vern C. Anderson II Timber Ghost Realty, LLC
-
$594,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,450 Sq Ft
29 N Ridge Rd, Esko, MN 55733
29 N Ridge Rd, Esko, MN 55733Darcie Novak My Place Realty, Inc.
-
$750,000
$25K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,139 Sq Ft
19 Mikaela Ln, Esko, MN 55733
19 Mikaela Ln, Esko, MN 55733Corrine Hobbs Edina Realty, Inc. - Duluth
-
$85,000
$10K PRICE DROP- Land
- 11.1 Acres
- $7,658 per Acre
TBD Stark Rd, Cloquet, MN 55720
TBD Stark Rd, Cloquet, MN 55720 -
$169,900
$20K PRICE DROP- Land
- 5.12 Acres
- $33,184 per Acre
TBD Minnesota 45, Cloquet, MN 55720
TBD Minnesota 45, Cloquet, MN 55720 -
$999,900
$200K PRICE DROP- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,127 Sq Ft
1554 Bass Bay Rd, Carlton, MN 55718
1554 Bass Bay Rd, Carlton, MN 55718Cassandra Scrignoli Messina & Associates Real Estate
-
$99,999
$15K PRICE DROP- Land
- 29.47 Acres
- $3,393 per Acre
TBD County Road 4, Cromwell, MN 55726
TBD County Road 4, Cromwell, MN 55726 -
$398,000
$31K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,213 Sq Ft
3136 Maple Dr, Cloquet, MN 55720
3136 Maple Dr, Cloquet, MN 55720Steve Battaglia Think Minnesota Realty LLC
-
$120,000
$30K PRICE DROP- Land
- 20.34 Acres
- $5,900 per Acre
XXX Nelson Rd, Cloquet, MN 55720
XXX Nelson Rd, Cloquet, MN 55720 -
$370,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,456 Sq Ft
5556 Lippo Ln, Cromwell, MN 55726
5556 Lippo Ln, Cromwell, MN 55726John Angell Coldwell Banker Realty
-
$299,000
- Land
- 41.2 Acres
- $7,257 per Acre
3743 Skog Rd, Kettle River, MN 55757
3743 Skog Rd, Kettle River, MN 55757 -
$153,750
$6K PRICE DROP- Land
- 80 Acres
- $1,922 per Acre
2712 Lund Rd, Cloquet, MN 55720
2712 Lund Rd, Cloquet, MN 55720 -
$117,777
- Land
- 29 Acres
- $4,061 per Acre
3730 S Maple Dr, Barnum, MN 55707
3730 S Maple Dr, Barnum, MN 55707 -
$199,000
- Land
- 5.12 Acres
- $38,867 per Acre
XXXX Armory Rd, Cloquet, MN 55720
XXXX Armory Rd, Cloquet, MN 55720 -
$60,000
- Land
- 40 Acres
- $1,500 per Acre
XXX Brown Rd, Automba Township, MN 55757
XXX Brown Rd, Automba Township, MN 55757 -
$2,950,000
- 8 Beds
- 6.5 Baths
- 9,338 Sq Ft
3581 County Line Rd, Sturgeon Lake, MN 55783
3581 County Line Rd, Sturgeon Lake, MN 55783Dave Lilja Think Minnesota Realty LLC
-
$149,900
- Land
- 7.2 Acres
- $20,819 per Acre
00 N Riverside Rd, Moose Lake Township, MN 55767
00 N Riverside Rd, Moose Lake Township, MN 55767 -
$229,900
$10K PRICE DROP- 4 Beds
- 952 Sq Ft
4760 N Net Lake Rd, Wrenshall, MN 55749
4760 N Net Lake Rd, Wrenshall, MN 55749Rick Lewis United Country Minnesota Properties
-
$39,000
$9K PRICE DROP- Land
- 40 Acres
- $975 per Acre
XXXX Highway 73, Cromwell, MN 55726
XXXX Highway 73, Cromwell, MN 55726 -
$49,900
- Land
- 40 Acres
- $1,248 per Acre
TBD Hill Rd, Eagle Township, MN 55726
TBD Hill Rd, Eagle Township, MN 55726 -
$140,000
- Land
- 40 Acres
- $3,500 per Acre
NA Na, Skelton Township, MN 55707
NA Na, Skelton Township, MN 55707 -
$117,777
- Land
- 29 Acres
- $4,061 per Acre
XXX S Maple Dr, Barnum Township, MN 55707
XXX S Maple Dr, Barnum Township, MN 55707 -
-
$99,900
- Land
- 3.27 Acres
- $30,550 per Acre
0000 N Riverside Rd, Moose Lake Township, MN 55767
0000 N Riverside Rd, Moose Lake Township, MN 55767
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2